Piątek, 02 czerwca 2023 | Erazma, Marianny
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > 32 sesja Rady Miasta Trzebini

32 sesja Rady Miasta Trzebini

Opublikowano:
Tagi: rada miasta, sesja,

W piątek 28 kwietnia 2017 roku o godzinie 9.00 w Dworze Zieleniewskich w Trzebini rozpocznie się 32 sesja zwyczajna Rady Miasta Trzebini.

W pierwszej części sesji zaplanowano prezentację sprawozdania z pracy Policji za rok 2016.

W dalszej części przewidziano rozpatrzenie projektów uchwał dotyczących między innymi: wniesienia wkładów i objęcia w zamian udziałów w Miejskim Zarządzie Nieruchomości Sp. z o.o. w Trzebini; zmian w uchwale budżetowej Gminy Trzebinia na rok 2017; finansowania z budżetu Gminy Trzebinia kosztów godzin nadliczbowych policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie; pomocy finansowej dla Województwa Małopolskiego; przyjęcia regulaminu korzystania z boisk wielofunkcyjnych zlokalizowanych na terenie Gminy Trzebinia; wysokości opłat za korzystanie z terenu Ośrodka Rekreacyjnego „BALATON”; zmiany nazwy Osiedla ”Związku Walki Młodych” w Trzebini; zmiany nazwy ulicy ”Generała Zawadzkiego” w Trzebini; zmiany nazwy ulicy ”Nowotki” w Trzebini; zmiana nazwy ulicy ”24 Stycznia” w Trzebini.

Ponadto przewidziano między innymi: rozpatrzenie sprawozdania z działalności burmistrza za okres między sesjami, wystąpienia przewodniczących rad osiedlowych i sołtysów oraz zapytania i wolne wnioski.

Zachęcamy mieszkańców Gminy Trzebinia do wzięcia udziału w sesji. To doskonała okazja, by osobiście przekonać się, jakie działania podejmują radni dla dobra zarówno swoich wyborców jak i całej gminy.

(RS)

Na zdjęciu Dwór Zieleniewskich w Trzebini.  Fot.: Robert Siwek © 2016.

 

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij