Piątek, 19 kwietnia 2024 | Adolfa, Tymona
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > 34 sesja Rady Miasta Trzebini

34 sesja Rady Miasta Trzebini

Opublikowano:
Tagi: rada miasta, sesja,

W piątek 30 czerwca 2017 roku o godzinie 9.00 w Dworze Zieleniewskich w Trzebini rozpocznie się 34 sesja zwyczajna Rady Miasta Trzebini.

W pierwszej części sesji przewidziano prezentację sprawozdania z działalności Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej  w Chrzanowie za rok 2016.

W dalszej części przewidziano rozpatrzenie projektów uchwał dotyczących między innymi: absolutorium z tytułu wykonania budżetu Gminy Trzebinia za rok 2016; zmian w uchwale budżetowej Gminy Trzebinia na rok 2017; przekazania środków finansowych na Fundusz Wsparcia Policji  na realizację zadania „Zakup samochodu oznakowanego z segmentu C wraz z doposażeniem dla potrzeb Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie”; przekazania środków finansowych na Fundusz Wsparcia Państwowej Straży Pożarnej  na realizację zadania „Zakup samochodu SLRR dla KP PSP w Chrzanowie”; udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Chrzanowskiemu na realizację zadania „Remont podnośnika PMT¨C42D”; nazwy ulicy Wyzwolenia w Trzebini; nazwy ulicy Zwycięstwa w Trzebini; nazwy ulicy Partyzantów w Trzebini; nazwy ulicy Partyzantów w Myślachowicach.

Ponadto przewidziano między innymi: rozpatrzenie sprawozdania z działalności burmistrza za okres między sesjami, wystąpienia przewodniczących rad osiedlowych i sołtysów oraz zapytania i wolne wnioski.

Zachęcamy mieszkańców Gminy Trzebinia do wzięcia udziału w sesji. To doskonała okazja, by osobiście przekonać się, jakie działania podejmują radni dla dobra zarówno swoich wyborców jak i całej gminy.

(RS)

Na zdjęciu Dwór Zieleniewskich w Trzebini.  Fot.: Robert Siwek © 2016.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij