środa, 07 grudnia 2022 | Marcina, Ambrożego
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > 42 sesja Rady Miasta Trzebini

42 sesja Rady Miasta Trzebini

Opublikowano:
Tagi: rada miasta, sesja,

W piątek 26 stycznia 2018 roku o godzinie 9.00 w Dworze Zieleniewskich w Trzebini rozpocznie się 42 sesja zwyczajna Rady Miasta Trzebini.


W porządku obrad przewidziano między innymi rozpatrzenie projektów uchwał w sprawach: wyrażenia zgody na zmianę aktu założycielskiego Miejskiego Zarządu Nieruchomości; zmian w uchwale budżetowej Gminy Trzebinia na rok 2018; zaciągnięcia kredytu w roku 2018; przyjęcia planu nadzoru nad żłobkami i klubami dziecięcymi oraz dziennymi opiekunami; uchwalenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru Śródmieście – Centrum w Trzebini; przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Trzebinia dla obszaru Górka; przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w południowej części Osiedla Salwator; przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru położonego w sołectwie Dulowa – obszar nr 1 wraz z poszerzeniem obszaru od strony południowej; przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w korytarzu lokalizacji rurociągu paliwowego Boronów-Trzebinia w obszarze gminy Trzebinia; uchylenia uchwał Rady Miasta Trzebini.

Ponadto przewidziano między innymi: rozpatrzenie sprawozdania z działalności burmistrza za okres między sesjami, przedstawienie informacji przedstawicieli Gminy Trzebinia z pracy w związkach i stowarzyszeniach, wystąpienia przewodniczących rad osiedlowych i sołtysów oraz zapytania i wolne wnioski.

Zachęcamy mieszkańców Gminy Trzebinia do wzięcia udziału w sesji. To doskonała okazja, by osobiście przekonać się, jakie działania podejmują radni dla dobra zarówno swoich wyborców jak i całej gminy.

(RS)

Na zdjęciu Dwór Zieleniewskich w Trzebini. Fot.: Robert Siwek © 2017.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij