Wtorek, 28 listopadaa 2023 | Zdzisława, Lesława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Absolutorium, obwody głosowania, dotacje dla OSP

Absolutorium, obwody głosowania, dotacje dla OSP

Opublikowano:

W piątek 29 czerwca 2018 roku w Dworze Zieleniewskich w Trzebini odbędzie się 48 sesja zwyczajna Rady Miasta Trzebini. Rozpoczęcie obrad zaplanowano o godzinie 9.00.

W porządku obrad przewidziano rozpatrzenie projektów uchwał dotyczących między innymi: absolutorium z tytułu wykonania budżetu Gminy Trzebinia za rok 2017; udzielenia dotacji celowej dla Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Trzebinia, zmian w uchwale budżetowej Gminy Trzebinia na rok 2018; aktualizacji uchwały Rady Miasta Trzebini z dnia 30 marca 2018 roku w sprawie podziału Gminy Trzebinia na stałe obwody głosowania, ustalenia ich numerów, granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych, w tym przystosowanych do potrzeb wyborców niepełnosprawnych; miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu po południowej stronie ul. Tuwima w Trzebini (Osiedle Salwator) wraz z poszerzeniem obszaru w części południowej do ul. Armii Krajowej; uchylenia uchwał w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Trzebinia.

Ponadto przewidziano między innymi: rozpatrzenie sprawozdania z działalności burmistrza za okres między sesjami, wystąpienia przewodniczących rad osiedlowych i sołtysów oraz zapytania i wolne wnioski.

Zachęcamy mieszkańców Gminy Trzebinia do wzięcia udziału w sesji. To doskonała okazja, by osobiście przekonać się, jakie działania podejmują radni dla dobra zarówno swoich wyborców jak i całej gminy.

(RS)

Na zdjęciu Dwór Zieleniewskich w Trzebini. Fot.: Robert Siwek © 2016.

 

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij