Poniedziałek, 26 lutego 2024 | Aleksandra, Mirosława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Będą propagować abstynencję

Będą propagować abstynencję

Opublikowano:

20 tysięcy złotych władze Gminy Trzebinia postanowiły przeznaczyć na realizację zadania publicznego pod nazwą „Propagowanie abstynencji od alkoholu jako stylu życia”.


Gmina właśnie ogłosiła konkurs ofert na realizację tego zadania w roku 2018.

– W konkursie mogą uczestniczyć projekty, które poprzez propagowanie zdrowego stylu życia w abstynencji od alkoholu i innych używek, będą uzupełnieniem oferty pomocy dla osób chcących prowadzić abstynencki i wolny od nałogów tryb życia – czytamy w ogłoszeniu zamieszczonym w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Trzebini.

Zgodnie z wytycznymi władz gminy zadanie ma być realizowane poprzez organizację i wskazanie sposobów spędzania wolnego czasu, integrację środowiska abstynenckiego oraz wspieranie osób uzależnionych i ich rodzin w procesie trzeźwienia.

Realizację przedsięwzięcia przewidziano w okresie od 1 marca do 31 grudnia 2018 roku, a podmioty ubiegające się dotację w ramach ogłoszonego konkursu mogą składać swoje oferty w trzebińskim magistracie do 12 lutego 2018 roku.

(RS)

Na zdjęciu Urząd Miasta w Trzebini.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij