Piątek, 19 kwietnia 2024 | Adolfa, Tymona
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Samorząd i biznes > Biznes na śniadanie. Kolejne spotkanie

Biznes na śniadanie. Kolejne spotkanie

Opublikowano:

Trzebińska Fundacja Szansa na Rozwój zaprasza lokalnych przedsiębiorców na kolejne spotkanie z cyklu BIZNES NA ŚNIADANIE.

– Celem organizowanych spotkań jest zbudowanie silnej grupy przedsiębiorców, protekcja lokalnego biznesu, zwiększenie grona odbiorców, nawiązanie współpracy biznesowej oraz wspólna praca nad propozycjami o charakterze pro-przedsiębiorczym, które  następnie przedstawione zostaną władzom Gminy Trzebinia – informuje Filip Lach, koordynator projektu BIZNES NA ŚNIADANIE.

– Proszę, jeżeli jest to możliwe, aby zaprosić na spotkanie chociaż jednego znajomego przedsiębiorcę reprezentującego inną niż Państwa branżę. Pomoże to we wzajemnych rekomendacjach  – dodaje Filip Lach.

Projekt ma charakter cykliczny i odbywa się w każdą pierwszą i trzecią środę miesiąca.

Najbliższe spotkanie z cyklu BIZNES NA ŚNIADANIE odbędzie się w środę 15 czerwca 2016 roku o godzinie 7:00 w Restauracji Stary Młyn w Trzebini przy ulicy Piłsudskiego 21 w Trzebini.  Koszt śniadania to 25 zł.

Potwierdzenia udziału należy dokokonać najpóźniej do wtorku 14 czerwca 2016 roku  do godziny 19:00 (tel. 506 623 948, e-mail: filip@szansanarozwoj.org).

Dodatkowe informacje na temat przedsięwzięcia znajdą Państwo na stronie: http://szansanarozwoj.org/biznes/

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij