środa, 29 listopadaa 2023 | Błażeja, Saturnina
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Samorząd i biznes > Biznes na śniadanie

Biznes na śniadanie

Opublikowano:

Pod takim hasłem w najbliższą środę 20 kwietnia 2016 roku rusza w Trzebini realizacja nowatorskiego projektu skierowanego do lokalnych przedsiębiorców. Organizatorem przedsięwzięcia jest trzebińska fundacja SZANSA NA ROZWÓJ.


– BIZNES NA ŚNIADANIE to projekt skierowany do lokalnych przedsiębiorców, którzy poszukują nowych partnerów biznesowych, pragną zwiększyć swoją widoczność na rynku, chcą rozwijać biznes dzięki wspólnym działaniom i rekomendacjom oraz nade wszystko chcą budować bazę partnerów biznesowych, zwiększając przy tym efektywność finansową swojej działalności gospodarczej – mówi Filip Lach, koordynator projektu.

– Duży nacisk będziemy chcieli położyć na kontakty interpersonalne oraz organizację szkoleń i warsztatów poświęconych różnym zagadnieniom prowadzenia działalności gospodarczej. Projekt zakłada ponadto udział w budowaniu odpowiedniej oferty inwestorskiej oraz wspólne tworzenie propozycji służących rozwojowi lokalnej przedsiębiorczości, które następnie będziemy chcieli przedstawić do realizacji władzom gminy – dodaje Filip Lach.

W ramach projektu planuje się organizację dla przedstawicieli miejscowego biznesu cyklicznych spotkań (w pierwszą i trzecią środę miesiąca) w Restauracji Stary Młyn przy ulicy Piłsudskiego 21 w Trzebini. Spotkania będą połączone ze wspólnym śniadaniem, dlatego zawsze będą się obywać rano w godzinach od 7.00 do 9.00. Każdy z uczestników będzie zobowiązany wnieść opłatę za śniadanie w wysokości 25 zł.

Dodatkowe informacje na temat projektu można uzyskać telefonicznie pod numerem 506 623-948 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: filip@szansanarozwoj.org

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij