Niedziela, 14 kwietnia 2024 | Bereniki, Waleriana
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Brak chętnych na jednostkę wojskową w Bolęcinie

Brak chętnych na jednostkę wojskową w Bolęcinie

Opublikowano:

Nikt nie przystąpił do drugiego przetargu na sprzedaż trzech działek wraz z budynkami po byłej jednostce wojskowej w Bolęcinie.

Licząca blisko 2 hektary nieruchomość stanowi własność Skarbu Państwa, w imieniu którego zarządza nią Starostwo Powiatowe w Chrzanowie.

Pierwszy przetarg na sprzedaż nieruchomości został ogłoszony przez starostwo w drugim półroczu ubiegłego roku. Cena wywoławcza za nieruchomość wynosiła wówczas 1.400.000 złotych. Nikt jednak nie zdecydował się wtedy, by ją kupić.

Do drugiego przetargu, który miał się odbyć w lutym 2017 roku, cena wywoławcza została obniżona do wysokości 1.250.000 złotych. I mimo, iż nieruchomość oglądali potencjalni nabywcy, to i tym razem nikt nie zdecydował się przystąpić do przetargu.

– Zależy nam, by nieruchomość ta znalazła nowego właściciela, który ją zagospodaruje. Dlatego chcemy prosić wojewodę o wyrażenie zgody na dalsze obniżenie ceny wywoławczej i ogłoszenie kolejnego przetargu na jej sprzedaż – informuje Krzysztof Kasperek, wicestarosta chrzanowski.

(RS)

Na zdjęciu fragment nieruchomości po byłej jednostce wojskowej w Bolęcinie. 

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij