Poniedziałek, 26 lutego 2024 | Aleksandra, Mirosława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Burmistrz chce zatrudnić rzecznika prasowego

Burmistrz chce zatrudnić rzecznika prasowego

Opublikowano:

Burmistrz Trzebini – Jarosław Okoczuk ogłosił nabór na wolne stanowisko pracy rzecznika prasowego w Urzędzie Miasta w Trzebini.

Kandydaci ubiegający się o zatrudnienie na wspomnianym stanowisku winni między innymi: mieć wyższe wykształcenie, posiadać nieposzlakowaną opinię; legitymować się co najmniej pięcioletnim stażem pracy, w tym wykonywaniem przez ostatnie trzy lata pracy na stanowiskach związanych z dziennikarstwem lub kreowaniem polityki informacyjnej oraz posiadać umiejętności wykonywania profesjonalnej fotografii prasowej, wykorzystania Facebooka i redagowania komunikatów.

Do zakresu zadań przyszłego rzecznika prasowego należeć będzie między innymi: monitoring mediów; prowadzenie i redagowanie aktualności internetowego serwisu informacyjnego gminy; koordynowanie prac związanych z prowadzeniem profilu gminy na Facebooku; organizacja tematycznych konferencji prasowych; kierowanie do mediów uzupełnień, polemik, wyjaśnień i sprostowań; udział we wskazanych przez burmistrza naradach, sesjach, konferencjach i spotkaniach z mieszkańcami oraz sporządzanie informacji, a także opracowywanie protokołów, analiz i raportów na tematy wskazane przez burmistrza.

Szczegółowe wymagania i oczekiwania pracodawcy wobec kandydatów ubiegających się o stanowisko rzecznika prasowego wszyscy zainteresowani mogą znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Trzebini (zakładka PRZETARGI, OGŁOSZENIA RÓŻNE, NABÓR NA STANOWISKA URZĘDNICZE).

Termin składania dokumentów aplikacyjnych został wyznaczony do dnia 16 kwietnia 2019 roku.

Robert Siwek

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij