Niedziela, 19 majaa 2024 | Iwa, Piotra
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Chcą przebudować drogi w Gaju i w Sierszy

Chcą przebudować drogi w Gaju i w Sierszy

Opublikowano:

Gmina Trzebinia ogłosiła przetarg na dwa zadania drogowe obejmujące przebudowę drogi do garaży na Osiedlu Gaj oraz na I etap przebudowy ulicy Jana III Sobieskiego na Osiedlu Siersza.

Inwestycja na Osiedlu Gaj ma objąć między innymi: przebudowę drogi do garaży w rejonie bloków nr 27 i 28 na odcinku około 270 metrów i szerokości od 3 do 4,5 metra z wykonaniem podbudowy i nakładki asfaltowej, budowę zatoki postojowej na 6 miejsc, ułożenie krawężników oraz przebudowę zjazdów i sieci elektrycznej.

Z kolei w Sierszy planuje się przebudowę ciągu głównego ulicy Jana III Sobieskiego o długości 225 metrów w rejonie Szkoły Podstawowej nr 5 oraz pobliskich dwóch sięgaczy o długości 30 i 93 metrów. W tym przypadku zakłada się między innymi: przebudowę odwodnienia, sieci elektroenergetycznej i zjazdów do posesji, wykonanie podbudowy jezdni, budowę zatoki postojowej na 15 miejsc, zabudowę krawężników i obrzeży, wykonanie nawierzchni asfaltowej, utwardzenie poboczy za pomocą kruszywa oraz oznakowanie poziome i pionowe przebudowanej części drogi.

Firmy zainteresowane realizacją wspomnianych zadań drogowych mogą składać swoje oferty w trzebińskim magistracie do 6 lutego 2019 roku. Pełna treść ogłoszenia o przetargu jest dostępna w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Trzebini.

Zakłada się, że obie inwestycje zostaną ukończone pod koniec czerwca 2019 roku.

(RS)

Na zdjęciu przeznaczona do przebudowy część ulicy Jana III Sobieskiego w rejonie Szkoły Podstawowej nr 5 w Sierszy. Fot.: Robert Siwek © 2018.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij