Niedziela, 14 kwietnia 2024 | Bereniki, Waleriana
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Samorząd i biznes > Chcą samoobsługowych serwisów rowerowych

Chcą samoobsługowych serwisów rowerowych

Opublikowano:

W imieniu Klubu Radnych Dialog i Porozumienie radny Maciej Kozub na ostatniej sesji Rady Miasta Trzebini ponowił wniosek o montaż na terenie Gminy Trzebinia trzech samoobsługowych serwisów rowerowych.


– Jazda na rowerze staje się coraz bardziej modna, dlatego takie serwisy byłyby pomocne dla rowerzystów. Tym bardziej, że w naszej gminie planuje się wyznaczenie kolejnych tras rowerowych – zauważa radny Maciej Kozub.

Klub Radnych Dialog i Porozumienie już w 2015 roku zawnioskował do władz miasta o utworzenie w gminie samoobsługowych serwisów rowerowych. Wówczas zaproponowano, by powstały one w Puszczy Dulowskiej, przy Zespole Pałacowo-Parkowym w Młoszowej oraz w pobliżu Komisariatu Policji w Trzebini.

Warto zauważyć, że samoobsługowy serwis rowerowy już od dłuższego czasu istnieje przed wejściem do Starostwa Powiatowego w Chrzanowie. Są w nim dostępne najbardziej przydatne rowerzystom narzędzia i akcesoria: wkrętaki, klucze płaskie i imbusowe, łyżki do opon, pompki czy klucz nastawny.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij