Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Samorząd i biznes > Dołożą do zakupu samochodu

Dołożą do zakupu samochodu

Opublikowano:

Na wniosek burmistrza Trzebini – Adama Adamczyka trzebińscy radni podjęli uchwałę o udzieleniu pomocy finansowej Powiatowi Chrzanowskiemu na realizację zadania z zakresu zarządzania kryzysowego.


Pomoc ta będzie polegała na udzieleniu dotacji celowej w kwocie 12 tysięcy złotych na zakup samochodu służbowego na potrzeby Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Chrzanowie.

– W związku z coraz częstszą potrzebą wyjazdów w teren pracowników starostwa odpowiedzialnych za zarządzanie kryzysowe istnieje potrzeba posiadania samochodu służbowego do dyspozycji Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego – czytamy w uzasadnieniu do uchwały.

Na zakup samochodu mają się złożyć wszystkie gminy powiatu oraz starostwo. Po 12 tysięcy złotych mają na ten cel wyłożyć: Gmina Chrzanów, Gmina Trzebinia, Gmina Libiąż oraz starostwo. Natomiast po 6 tysięcy złotych mają dołożyć: Gmina Alwernia i Gmina Babice.

Uchwała została podjęta na sesji Rady Miasta Trzebini w dniu 26 lutego 2016 roku. Za uchwałą opowiedziało się tylko 12 radnych, 4 było przeciw, a 3 wstrzymało się od głosu.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij