Wtorek, 12 grudnia 2017 | Aleksandra, Adelajdy
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Firma z Alwerni opróżni nasze kosze uliczne

Firma z Alwerni opróżni nasze kosze uliczne

Opublikowano:

Urząd Miasta w Trzebini rozstrzygnął przetarg na opróżnianie koszy ulicznych znajdujących się na terenie Gminy Trzebinia.

Zainteresowanych świadczeniem usługi było pięć firm pochodzących z Trzebini, Krakowa, Alwerni, Makowa Podhalańskiego, a nawet z dalekiego Konina.

Najkorzystniejszą czyli najtańszą ofertę złożyła firma Garden Tom z Alwerni. I to właśnie ta firma będzie opróżniała nasze kosze uliczne w okresie od 1 marca do 31 grudnia 2017 roku, za co ma otrzymać 79.920 złotych.

Przypomnijmy, że usługa ma polegać na opróżnianiu aż 365 koszy na śmieci, z których 217 znajduje się na terenie miasta, a 148 w trzebińskich sołectwach. Kosze uliczne maja być opróżniane według potrzeb. W ścisłym centrum miasta najczęściej, a w peryferyjnych osiedlach i sołectwach rzadziej.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Marlene_wtrzebini_B_368x180
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Minął rok od czasu, gdy Adam Adamczyk ponownie objął stanowisko burmistrza Trzebini. Jak oceniasz jego pracę na rzecz mieszkańców?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij