Sobota, 13 lipca 2024 | Irwina, Margarety
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Firmy z różnych miejscowości zajmą się zielenią

Firmy z różnych miejscowości zajmą się zielenią

Opublikowano:

Aż 21 ofert od firm z Małopolski, Podkarpacia, Zagłębia a nawet odległego Mazowsza wpłynęło na tegoroczny przetarg dotyczący utrzymania gminnych terenów zielonych.


Swoje oferty na ogłoszony przez Gminę Trzebinia przetarg złożyły między innymi fimy z Będzina, Trzebini, Karniowic, Chrzanowa, Krakowa, Łączan, Oleszyc, Wieliczki oraz Mor na Mazowszu. Kryterium oceny ofert stanowiła cena, to też wygrały te podmioty, które zaproponowały najniższą cenę.

W efekcie przeprowadzonego przetargu spółka POL-KOM-TECH z Wołowic w Gminie Czernichów będzie odpowiadała za utrzymanie terenów zielonych w sektorze A obejmującym osiedla: Centrum, Piaski, Górka i Salwator (koszt realizacji – 218.977 zł).

Z kolei firma MK z Niegoszowic koło Rudawy będzie się zajmować utrzymaniem zieleni na Osiedlu Widokowym oraz Osiedlu Krakowska (koszt realizacji – 107.892 zł).

Natomiast Zakład Pielęgnacji i Utrzymania Zieleni z Karniowic zadba o zieleń w sektorze C obejmującym tereny zielone w Sierszy, Krzu oraz na Wodnej i Trzebionce (koszt realizacji – 94.932 zł).

Firma Usługowa Hajduk z Byszyc koło Wieliczki będzie odpowiedzialna za zieleń w sektorze D, do którego należą tereny zielone w Czyżówce, Płokach, Lgocie, Myślachowicach oraz na terenie Osiedla Gaj i Osiedla Energetyków (koszt realizacji – 135.000 zł).

O gminną zieleń w Bolęcinie, Pile Kościeleckiej, Młoszowej, Dulowej, Karniowicach i Psarach, czyli w sektorze E zadba wspomniana już wcześniej firma MK z Niegoszowic koło Rudawy (koszt oferty – 113.292 zł).

Z kolei odpowiedzialność za utrzymanie zieleni w ścisłym centrum Trzebini – sektor F (m.in.: Rynek, wysepki przy Dworze Zieleniewskich, skwer przy Urzędzie Miasta, zieleń przy parkingach Za Młynem i przy ulicy Młoszowskiej) przejmie Zakład Pielęgnacji i Utrzymania Zieleni z Karniowic (koszt realizacji – 84.240 zł).

Do zadań podmiotów, które wygrały przetargi na utrzymanie gminnej zieleni w poszczególnych sektorach należy między innymi: koszenie trawników, grabienie i wywóz liści, cięcie krzewów i żywopłotów, nasadzanie kwiatów jednorocznych oraz bieżące utrzymanie terenów zielonych w czystości.

(RS)

Na zdjęciu fragment gminnego parku w Sierszy.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij