Wtorek, 07 grudnia 2021 | Marcina, Ambrożego
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Gmina sfinansuje piesze patrole policyjne

Gmina sfinansuje piesze patrole policyjne

Opublikowano:

Podobnie jak w latach poprzednich i w roku 2017 Gmina Trzebinia przeznaczy 50 tysięcy złotych na sfinansowanie pieszych patroli policyjnych, które będą kierowane do miejsc szczególnie zagrożonych przestępczością.

Uchwałę w tej sprawie Rada Miasta Trzebini podjęła podczas sesji w dniu 28 kwietnia 2017 roku.

– Patrole będą pełnione w miejscach najbardziej zagrożonych, które będą identyfikowane w oparciu o bieżące analizy i jednocześnie zgodne ze społecznym zapotrzebowaniem. W szczególności będą to miejsca, gdzie w okresie letnim gromadzą się znaczne ilości osób – wyjaśnił w czasie sesji Krzysztof Świątek, naczelnik Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych Urzędu Miasta w Trzebini.

Funkcjonariusze policji będą pełnić patrole w ramach godzin nadliczbowych w okresie od 1 maja do 30 września 2017 roku. W roku 2016 w ramach wspomnianych patroli policjanci pełnili dodatkowe służby w terenie przez 2000 godzin.

(RS)

Na zdjęciu Komisariat Policji w Trzebini.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij