Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Gmina zapłaci za policyjne patrole

Gmina zapłaci za policyjne patrole

Opublikowano:

Tak jak w roku ubiegłym i w roku 2019 Gmina Trzebinia przeznaczy 70 tysięcy złotych na sfinansowanie patroli policyjnych, które w najbliższych miesiącach będą kierowanie do miejsc szczególnie zagrożonych przestępczością.

Policyjne patrole mające na celu poprawę bezpieczeństwa mieszkańców mają być pełnione w okresie od początku maja do końca września 2019 roku.

– Działania Policji obejmować będą pełnienie służby w miejscach najbardziej zagrożonych, identyfikowanych w oparciu o bieżące analizy i zgodne ze społecznym zapotrzebowaniem, ze szczególnym uwzględnieniem miejsc i obszarów, na których w okresie letnim gromadzą się znaczne ilości osób – czytamy w uzasadnieniu do uchwały Rady Miasta Trzebini o przeznaczeniu pieniędzy z budżetu gminy na wspomniany cel.

(RS)

Na zdjęciu Komisariat Policji w Trzebini.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij