Poniedziałek, 20 majaa 2024 | Bazylego, Bernardyna
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Gminna zieleń do wzięcia

Gminna zieleń do wzięcia

Opublikowano:

Trzebińskie władze samorządowe ogłosiły przetarg na utrzymanie w 2018 roku terenów zieleni miejskiej w Gminie Trzebinia.


Utrzymaniem objęte zostaną gminne tereny zielone znajdujące się zarówno na obszarze miasta jak i w trzebińskich sołectwach. Tereny te zostały pogrupowane na sześć odrębnych sektorów.

Zakres prac obejmie między innymi: koszenie trawników, grabienie i wywóz liści, cięcie krzewów i żywopłotów, nasadzenia kwiatów jednorocznych i roślin cebulowych, pielęgnację drzew oraz bieżące utrzymanie terenów zielonych w czystości.

Firmy zainteresowane realizacją prac mogą składać swoje oferty w trzebińskim magistracie do środy 14 lutego 2018 roku. Pełna treść ogłoszenia o przetargu jest dostępna w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Trzebini.

Przypomnijmy, że do ubiegłorocznego przetargu na utrzymanie gminnych terenów zielonych przystąpiło aż osiem firm z Trzebini, Karniowic, Chrzanowa, Krakowa, Łączan i Oleszyc oraz jedno konsorcjum dwóch firm z Krakowa i Mor na Mazowszu.

(RS)

Na zdjęciu gminne tereny zielone na tzw. Nowsiu w centrum Bolęcina. Czerwiec 2017.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij