Wtorek, 28 listopadaa 2023 | Zdzisława, Lesława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Hajduk pyta, Adamczyk odpowiada

Hajduk pyta, Adamczyk odpowiada

Opublikowano:

Nieprawdziwe okazały się informacje, że po likwidacji Usług Komunalnych Trzebinia przestanie również istnieć Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ulicy Piłsudskiego w Trzebini (przy dawnym wysypisku), gdzie mieszkańcy mogą oddawać do utylizacji uciążliwe odpady jak: meble, styropian, opony czy akumulatory.

Sprawą podczas ostatniej sesji Rady Miasta Trzebini zainteresował się Wojciech Hajduk, trzebiński radny i zarazem przewodniczący Rady Osiedla Piaski.

– Nie wiemy czy będzie dalej istniał Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Trzebini. Dlatego chciałem zapytać czy ten punkt będzie czy też nie, bo uważam, że jest on mieszkańcom potrzebny – zwrócił się z zapytaniem do władz miasta Wojciech Hajduk.

– Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych będzie dalej prowadzony. Przewidujemy, że do końca stycznia będzie nim jeszcze zarządzał likwidator Usług Komunalnych Trzebinia, a od lutego punkt przejmie już nowy podmiot – obiecał Adam Adamczyk, burmistrz Trzebini.

Regulamin i szczegółowy wykaz odpadów, jakie można oddawać w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Trzebini, znajdą Państwo na stronie internetowej Związku Międzygminnego „Gospodarka Komunalna” w Chrzanowie. Poniżej podajemy link do strony.

http://www.mzgk.chrzanow.pl/system-gospodarowania-odpadami-komunalnymi/pszok-leki-baterie

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij