Sobota, 10 czerwca 2023 | Bogumiła, Małgorzaty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Kolejny raz podyskutują o ożywieniu Rynku

Kolejny raz podyskutują o ożywieniu Rynku

Opublikowano:

Wizerunek i funkcjonowanie Rynku w Trzebini a tożsamość miasta – to hasło przewodnie kolejnej debaty poświęconej ożywieniu centralnego placu w naszym mieście i jego najbliższych okolic, której organizatorem jest Stowarzyszenie Wspólna Trzebinia we współpracy z Urzędem Miasta w Trzebini.

Debata odbędzie się w środę 22 czerwca 2016 roku w Dworze Zieleniewskich w Trzebini. Początek o godzinie 17.00.

Tym razem na spotkanie zaproszono pracowników naukowych, którzy posiadają bogate doświadczenie w pracy nad projektami rewitalizacji różnych przestrzeni miejskich. W Trzebini będą gościć między innymi: prof. dr. hab. Anna Karwańska i dr Ewa Cierniak-Szostak z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz dr hab. inż. Anna Ostręga z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

– Serdecznie zapraszamy na debatę przedsiębiorców, właścicieli kamienic i domów położonych w Rynku i w jego pobliżu oraz wszystkich mieszkańców, którym leży na sercu sprawa ożywienia centrum naszego miasta – zachęca do przyjścia na spotkanie Tadeusz Adamczak, przewodniczący Stowarzyszenia Wspólna Trzebinia.

Przypomnijmy, że pod koniec listopada 2016 roku Stowarzyszenie Wspólna Trzebinia zorganizowało pierwszą debatę poświęconą kwestii ożywienia trzebińskiego Rynku. Wspólnie z przedsiębiorcami i mieszkańcami wypracowano 21 pomysłów ożywienia centralnego placu w naszym mieście. Wnioski te władze stowarzyszenia przekazały burmistrzowi Trzebini – Adamowi Adamczykowi do przeanalizowania i wcielenia w życie najlepszych z nich.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij