Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Samorząd i biznes > Komunalka zadba o gminne cmentarze

Komunalka zadba o gminne cmentarze

Opublikowano:

Równe 230 tysięcy złotych Gmina Trzebinia przeznaczy w 2016 roku na administrowanie i utrzymanie siedmiu cmentarzy komunalnych.


Podobnie jak we wcześniejszych latach realizacją wspomnianych zadań będzie się zajmowała gminna spółka Usługi Komunalne „Trzebinia”. Firma została wyłoniona w postępowaniu przetargowym.

Do zadań wykonawcy należy m. in.: dbanie o czystość i zieleń cmentarną, utrzymanie kaplic i domów przedpogrzebowych, nadzór nad prawidłowością wykonywania grobowców i nagrobków, prowadzenie ewidencji poszczególnych cmentarzy.

Przypomnijmy, iż Gmina Trzebinia posiada aż siedem cmentarzy komunalnych. Są one usytuowane przy ulicy Ks. M. Luzara w Trzebini oraz w Górce-Krystynowie, w Bolęcinie, w Dulowej, w Myślachowicach, w Psarach i w Lgocie.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij