Piątek, 19 kwietnia 2024 | Adolfa, Tymona
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Magistrat sprzedaje służbowe auto

Magistrat sprzedaje służbowe auto

Opublikowano:

Burmistrz Trzebini ogłosił przetarg na sprzedaż jednego z trzech aut służbowych znajdujących się w dyspozycji Urzędu Miasta w Trzebini.

Chodzi o srebrnego Mercedesa Vito z 2003 roku. Auto ma przebieg wynoszący ponad 384 tysiące kilometrów. Cena wywoławcza za pojazd została ustalona na poziomie 8.300 złotych.

Przetarg odbędzie się 6 lutego 2017 roku o godzinie 10.00 w Urzędzie Miasta w Trzebini. Osoby zainteresowane kupnem samochodu i udziałem w przetargu muszą do 3 lutego bieżącego roku wpłacić wadium w wysokości 1660 złotych.

Przypomnijmy, że oprócz wystawionego na sprzedaż auta trzebiński magistrat dysponuje od kilku lat służbowym Citroenem C5 oraz zakupionym w 2016 roku nowym Mercedesem Vito z serii Tourer.

Dodajmy, że po zakupieniu w pierwszej połowie ubiegłego roku przez władze gminy trzeciego samochodu służbowego niektórzy trzebinianie dziwili się po co w urzędzie obsługującym niespełna 34 tysiące mieszkańców aż trzy samochody służbowe. Tym bardziej, że część urzędników korzysta z dofinansowania do swoich prywatnych pojazdów na przejazdy do celów służbowych. Zapewne po sprzedaży jednego z samochodów spekulacje na ten temat ucichną.

(RS)

Na zdjęciu wystawiony na sprzedaż Mercedes Vito.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij