Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Na Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego

Na Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego

Opublikowano:

W 2019 roku Gmina Trzebinia przekaże Powiatowi Chrzanowskiemu 55 tysięcy złotych na funkcjonowanie Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego.

– Gmina Trzebinia od 2007 roku uczestniczy w finansowaniu zadania obejmującego funkcjonowanie Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Chrzanowie. Centrum pełni całodobowy dyżur obejmujący teren Powiatu Chrzanowskiego oraz zapewnia dodatkową łączność pomiędzy służbami i instytucjami mającymi wpływ na bezpieczeństwo. W celu kontynuacji wymienionego zadania konieczne jest zapewnienie środków finansowych na funkcjonowanie Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego, ustalonych według parytetu gmin, gdzie na Gminę Trzebinia przypada 26,61 procenta kosztów – czytamy w uzasadnieniu do uchwały Rady Miasta Trzebini o przeznaczeniu pieniędzy z budżetu gminy na wspomniany cel.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij