Wtorek, 16 sierpnia 2022 | Joachima, Rocha
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Nadadzą nazwy drogom w Bolęcinie i Dulowej

Nadadzą nazwy drogom w Bolęcinie i Dulowej

Opublikowano:

W piątek 2 marca 2018 roku o godzinie 9.00 w Dworze Zieleniewskich w Trzebini rozpocznie się 43 sesja zwyczajna Rady Miasta Trzebini.


W porządku obrad przewidziano między innymi rozpatrzenie projektów uchwał w sprawach: zmian w uchwale budżetowej Gminy Trzebinia na rok 2018; wyrażenia zgody na wynajem w trybie bezprzetargowym lokalu użytkowego nr 12 położonego przy ul. Kościuszki 50 w Trzebini z dotychczasowym najemcą; nadania nazwy dla drogi w sołectwie Dulowa; nadania nazwy dla drogi w sołectwie Bolęcin; zmian w uchwale Rady Miasta Trzebini z dnia 26 stycznia 2018 roku w sprawie ustalenia trybu udzielania i rozliczania dotacji dla szkół, przedszkoli, oddziałów przedszkolnych szkół podstawowych i innych form wychowania przedszkolnego prowadzonych na terenie Gminy Trzebinia oraz trybu i kontroli prawidłowości pobrania i wykorzystania dotacji.

Ponadto przewidziano między innymi: rozpatrzenie sprawozdania z działalności burmistrza za okres między sesjami, wystąpienia przewodniczących rad osiedlowych i sołtysów oraz zapytania i wolne wnioski.

Zachęcamy mieszkańców Gminy Trzebinia do wzięcia udziału w sesji. To doskonała okazja, by osobiście przekonać się, jakie działania podejmują radni dla dobra zarówno swoich wyborców jak i całej gminy.

(RS)

Na zdjęciu Dwór Zieleniewskich w Trzebini. Fot.: Robert Siwek © 2017.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij