Poniedziałek, 20 majaa 2024 | Bazylego, Bernardyna
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Nawet wrocławianie zabiegali o nasze szalety

Nawet wrocławianie zabiegali o nasze szalety

Opublikowano:

Cztery firmy wzięły udział w ogłoszonym przez Gminę Trzebinia przetargu na obsługę oraz utrzymanie w 2018 roku szaletów miejskich zlokalizowanych przy dwupoziomowym parkingu przy ulicy Młoszowskiej oraz w budynku dworca PKP w Trzebini.


O realizację usługi zabiegały firmy z Trzebini, Gliwic i Wrocławia oraz konsorcjum złożone z firm pochodzących z Trzebini i Chrzanowa.

Najdroższą ofertę przedstawiła spółka Navicontrol z Gliwic, która za realizację zadania zażyczyła sobie aż 192.470 złotych. Z kolei najtańsza oferta została złożona przez Firmę Handlowo-Usługową Grzegorz Gruca z Trzebini, która realizację usługi wyceniła na 96.750 złotych.

I właśnie ofertę tej ostatniej firmy burmistrz Trzebini wskazał jako najkorzystniejszą w przeprowadzonym postępowaniu przetargowym.

Usługa obejmuje między innymi: udostępnianie szaletów mieszkańcom w dniach i godzinach wskazanych przez gminę, zapewnienie środków czystości i środków higienicznych, dbałość o utrzymanie dojść do obiektów, a w zimie ich odśnieżanie i posypywanie.

Zgodnie z wytycznymi ze strony gminy szalety miejskie przy dwupoziomowym parkingu przy ulicy Młoszowskiej mają być czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00, a w soboty od 8.00 do 14.00. Z kolei szalety w budynku dworca PKP mają być udostępniane od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 6.00 do 20.00.

(RS)

Na zdjęciu zachodnie skrzydło dworca PKP w Trzebini, gdzie mieszczą się ogólnodostępne szalety utrzymywane przez Gminę Trzebinia.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij