Niedziela, 14 kwietnia 2024 | Bereniki, Waleriana
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Nie ma chętnych do pracy w magistracie

Nie ma chętnych do pracy w magistracie

Opublikowano:

Niepowodzeniem zakończył nabór na stanowisko inspektora w Wydziale Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta w Trzebini. Nie zgłosił się żaden chętny do pracy w trzebińskim magistracie.


– Informuję, że nabór na stanowisko inspektora w Wydziale Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami – Referat Regulacji Geodezyjno-Prawnych Urzędu Miasta w Trzebini nie został rozstrzygnięty. Do dnia 6 listopada 2017 roku do godziny 15.30 nie wpłynęła żadna oferta – czytamy w komunikacie podpisanym przez burmistrza Trzebini – Adama Adamczyka, który w bieżącym tygodniu został zamieszczony w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Trzebini.

Przypomnijmy, że w ogłoszonym kilka tygdoni temu przez burmistrza naborze od kandydatów ubiegających się o wspomniane stanowisko oczekiwano między innymi: wyższego wykształcenia geodezyjnego, nieposzlakowanej opinii, a także odpowiedzialności, zdyscyplinowania, sumienności, systematyczności i umiejętności pracy w zespole.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij