Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Niepubliczny żłobek z gminną dotacją

Niepubliczny żłobek z gminną dotacją

Opublikowano:

Niepubliczny żłobek działający na terenie Trzebini w 2017 roku będzie mógł liczyć na 300 złotych dotacji celowej od gminy na każde dziecko korzystające z tej placówki opiekuńczo-wychowawczej.

Zgodnie z przyjętą przez Radę Miasta Trzebini uchwałą w ramach 300 złotowej dotacji do każdego dziecka 100 złotych ma być przeznaczone na wyżywienie, a pozostałe 200 złotych na zapewnienie dziecku opieki w warunkach zbliżonych do warunków domowych oraz na zapewnienie właściwej do wieku dziecka opieki pielęgniarskiej i edukacyjnej.

Dotacja będzie udzielana przez gminę na wniosek podmiotu prowadzącego żłobek.

– Obecnie w gminie funkcjonuje jeden niepubliczny żłobek prowadzony przez osobę fizyczną, a dotacja ma celu zmniejszenie opłat ponoszonych przez rodziców za wyżywienie oraz opiekę w czasie pobytu dziecka w żłobku – poinformował radnych Andrzej Miranowicz, dyrektor Trzebińskiego Centrum Administracyjnego.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij