Wtorek, 05 lipca 2022 | Karoliny, Antoniego
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > O grillowaniu, wieżach widokowych i nie tylko…

O grillowaniu, wieżach widokowych i nie tylko…

Opublikowano:

W piątek 29 marca 2019 roku o godzinie 9.00 w siedzibie Business Campus Trzebinia przy ulicy Tadeusza Kościuszki 134 A odbędzie 7 sesja zwyczajna Rady Miasta Trzebini.

W porządku obrad przewidziano rozpatrzenie projektów uchwał dotyczących między innymi: zmian w uchwale budżetowej Gminy Trzebinia na rok 2019; finansowania z budżetu Gminy Trzebinia kosztów godzin nadliczbowych policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie; przekazania środków finansowych na Fundusz Wsparcia Policji na realizację zadania pod nazwą „Współuczestnictwo w zakupie radiowozu nieoznakowanego dla Komisariatu Policji w Trzebini”; przyjęcia programu zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Trzebinia; przyjęcia regulaminu korzystania z grillowisk na terenie Gminy Trzebinia; przyjęcia regulaminu korzystania z wież widokowych na terenie Zalewu Chechło w Trzebini; powierzenia Gminie Nowy Targ realizacji wspólnego projektu partnerskiego pod nazwą: „Montaż instalacji odnawialnych źródeł energii na terenie gmin: Nowy Targ, Miasta Nowy Targ, Czorsztyn, Łapsze Niżne, Brzesko, Alwernia, Babice, Chrzanów, Libiąż oraz Trzebinia”.

Ponadto przewidziano między innymi: rozpatrzenie sprawozdania z działalności burmistrza za okres między sesjami oraz zapytania i wolne wnioski.

Zachęcamy mieszkańców Gminy Trzebinia do wzięcia udziału w sesji. To doskonała okazja, by osobiście przekonać się, jakie działania podejmują radni dla dobra zarówno swoich wyborców jak i całej gminy.

(RS)

Na zdjęciu grillowisko przy ulicy Młoszowskiej w Trzebini.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij