Poniedziałek, 20 majaa 2024 | Bazylego, Bernardyna
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Samorząd i biznes > Plan miasta potrzebny od zaraz

Plan miasta potrzebny od zaraz

Opublikowano:

Paweł Jasic – trzebiński radny oraz przewodniczący Rady Osiedla Salwator wystąpił do burmistrza Trzebini z prośbą o wykonanie i zamontowanie na Rynku w Trzebini planu miasta.


– Chciałbym by plan zawierał wykaz wszystkich ulic w całej gminie, a jednocześnie by były na nim naniesione różne trzebińskie atrakcje jak: zabytki, akweny wodne, sanktuaria czy obiekty sportowe. Taki plan służyłby dobrze zarówno osobom odwiedzającym Trzebinię w celach rekreacyjnych, jak i tym osobom, które przyjeżdżają do nas po raz pierwszy, by załatwić swoją sprawę i potrzebują ustalić lokalizację konkretnej ulicy – mówi Paweł Jasic.

Redakcja portalu wTrzebini.pl sugeruje ponadto, by taki sam bliźniaczy plan miasta zamontować również w rejonie trzebińskiego dworca PKP. Dzięki temu osoby przyjeżdżające do naszego miasta po raz pierwszy koleją mogłyby łatwo odnaleźć interesujące ich miejsca bądź obiekty.

Dodajmy, że w przeszłości Trzebinia posiadała plan miasta zarówno w Rynku jak i przy dworcu PKP.

Robert SIWEK

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij