Poniedziałek, 20 majaa 2024 | Bazylego, Bernardyna
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Samorząd i biznes > Po kamienicy przy ulicy Słowackiego nie ma już śladu

Po kamienicy przy ulicy Słowackiego nie ma już śladu

Opublikowano:

Blisko 150 tysięcy złotych Gmina Trzebinia wydatkowała na dokumentację techniczną oraz rozbiórkę rozsypującej się kamienicy przy ulicy Słowackiego 47a na terenie trzebińskiego Osiedla Piaski.

Zakres robót objął wykonanie tymczasowej organizacji ruchu na ulicy Słowackiego w Trzebini na czas robót budowalnych, rozbiórkę budynku, utylizację odpadów powstałych w wyniku rozbiórki, uzupełnienie niecki i wyplantowanie terenu oraz wykonanie inwentaryzacji powykonawczej z naniesieniem danych na mapę zasadniczą.

Wszystkie wymienione prace zostały zrealizowane przez Zakład Remontowo-Budowlany „REMBUD” z Trzebini, a ich koszt wyniósł 145.720 złotych.

Według informacji udostępnionej naszej redakcji przez Urząd Miasta w Trzebini o realizację zamówienia ubiegały się jeszcze dwie inne firmy: spółka TOR-BUD z Trzebini (koszt prac: 172.200 złotych) oraz Zakład Remontowo Budowlany Maciej Adryan z Zagórza (koszt prac: 204.241 złotych).

Przed przystąpieniem do rozbiórki kamienicy gmina zleciła przygotowanie dokumentacji technicznej obejmującej przedmiar robót, kosztorys inwestorski oraz specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót. Opracowanie zostało przygotowane przez 3W Studio Projektowe S.C. Chrzanów, a jego koszt to 1.845 złotych.

Wyburzenie kamienicy przy ulicy Słowackiego 47a w Trzebini było jedyną rozbiórką przeprowadzoną przez Gminę Trzebinia w 2015 roku.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij