Niedziela, 21 lipca 2024 | Daniela, Dalidy
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Podejmą temat Aglomeracji Chrzanów

Podejmą temat Aglomeracji Chrzanów

Opublikowano:

W piątek 25 stycznia 2019 roku o godzinie 9.00 w siedzibie Business Campus Trzebinia przy ulicy Tadeusza Kościuszki 134 A odbędzie 5 sesja zwyczajna Rady Miasta Trzebini.

W porządku obrad przewidziano rozpatrzenie projektów uchwał dotyczących między innymi: pomocy finansowej dla Powiatu Chrzanowskiego; zmian w uchwale budżetowej Gminy Trzebinia na rok 2019; przyjęcia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na 2019 rok; przyjęcia rezygnacji i odwołania radnego Józefa Dziedzica z członkostwa w Komisji Prawa i Ochrony Środowiska Rady Miasta Trzebini; wyrażenia woli zawarcia porozumienia międzygminnego dotyczącego współdziałania gmin wchodzących w skład Aglomeracji Chrzanów przy realizacji zadania polegającego na wyznaczeniu obszaru i granic Aglomeracji Chrzanów; użytku ekologicznego „Podbuczyna”.

Ponadto przewidziano między innymi: rozpatrzenie sprawozdania z działalności burmistrza za okres między sesjami; sprawy bieżące i wniesione oraz zapytania i wolne wnioski.

Zachęcamy mieszkańców Gminy Trzebinia do wzięcia udziału w sesji. To doskonała okazja, by osobiście przekonać się, jakie działania podejmują radni dla dobra zarówno swoich wyborców jak i całej gminy.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij