Czwartek, 21 września 2023 | Jonasza, Mateusza
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Podejmą temat ograniczenia niskiej emisji

Podejmą temat ograniczenia niskiej emisji

Opublikowano:

W czwartek 31 października 2019 roku o godzinie 9.00 w Domu Kultury „Sokół” przy ulicy Kościuszki 74 w Trzebini odbędzie się 14 sesja zwyczajna Rady Miasta Trzebini.

W obszernym porządku obrad przewidziano między innymi rozpatrzenie projektów uchwał w sprawach: udzielenia pomocy finansowej dla Powiatu Chrzanowskiego; zmian w uchwale budżetowej Gminy Trzebinia na rok 2019; wprowadzenia i realizacji programu pod nazwą „Karta Trzebińska”; określenia zasad udzielania i rozliczania dotacji celowych dla inwestycji służących ochronie powietrza w ramach realizacji „Programu Ograniczenia Niskiej Emisji dla Gminy Trzebinia”; przyjęcia programu współpracy Gminy Trzebinia z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami na rok 2020; Przyjęcia „Gminnego Programu Wspierania Rodziny na lata 2020-2022”; wysokości i zasad ustalania oraz rozliczania dotacji celowej dla podmiotów prowadzących żłobki na obszarze Gminy Trzebinia w roku kalendarzowym 2020; warunków i trybu przyznawania stypendiów sportowych oraz nagród i wyróżnień dla zawodników, trenerów i działaczy za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym; skarg na burmistrza Trzebini.

Ponadto przewidziano między innymi: rozpatrzenie sprawozdania z działalności burmistrza za okres między sesjami, sprawy bieżące i wniesione oraz zapytania i wolne wnioski.

Zachęcamy mieszkańców Gminy Trzebinia do wzięcia osobistego udziału w sesji. To doskonała okazja, by przekonać się, jakie działania podejmują radni dla dobra zarówno swoich wyborców jak i całej gminy.

(RS)

Na zdjęciu Dom Kultury „Sokół” w Trzebini. Fot.: Robert Siwek © 2019

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij