Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Podejmą temat pomocy dla powiatu

Podejmą temat pomocy dla powiatu

Opublikowano:

W czwartek 27 lutego 2020 roku w sali narad Urzędu Miasta w Trzebini przy ulicy Narutowicza 10 (III piętro) odbędzie się XVIII sesja zwyczajna Rady Miasta Trzebini. Rozpoczęcie obrad zaplanowano o godzinie 9.00.

W pierwszej części sesji będzie można między innymi wysłuchać informacji przedstawicieli Gminy Trzebinia z pracy w związkach i stowarzyszeniach.

W kolejnej części obrad przewidziano rozpatrzenie projektów uchwał dotyczących między innymi: zmian w uchwale budżetowej Gminy Trzebinia na rok 2020; udzielenia pomocy finansowej dla Powiatu Chrzanowskiego na realizację zadania z zakresu zarządzania kryzysowego; udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Chrzanowskiemu na realizację zadania pod nazwą funkcjonowanie Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego dla Powiatu Chrzanowskiego; ustalenia szczegółowych zasad odpłatności za pobyt w ośrodkach wsparcia i mieszkaniach chronionych; skargi na burmistrza Trzebini.

Oprócz tego przewidziano między innymi: rozpatrzenie sprawozdania z działalności burmistrza za okres między sesjami, sprawy bieżące i wniesione oraz zapytania i wolne wnioski.

Zachęcamy mieszkańców Gminy Trzebinia do wzięcia osobistego udziału w sesji. To doskonała okazja, by przekonać się, jakie działania podejmują radni dla dobra zarówno swoich wyborców jak i całej gminy.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij