Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Podejmą temat pomocy dla województwa

Podejmą temat pomocy dla województwa

Opublikowano:

W czwartek 27 czerwca 2019 roku o godzinie 9.00 w siedzibie Business Campus Trzebinia przy ulicy Tadeusza Kościuszki 134 A odbędzie 10 sesja zwyczajna Rady Miasta Trzebini.

W porządku obrad przewidziano między innymi rozpatrzenie projektów uchwał w sprawach: pomocy finansowej dla Województwa Małopolskiego na przebudowę skrzyżowania ulicy Marszałka Piłsudskiego i ulicy Kościelnej w Trzebini; zmian w uchwale budżetowej Gminy Trzebinia na rok 2019; zarządzenia poboru podatku rolnego, leśnego i od nieruchomości od osób fizycznych w drodze inkasa oraz ustalenia inkasentów tego podatku i ustalenia wynagrodzenia za inkaso; ustalenia planu sieci publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Trzebinia oraz określenia granic obwodów publicznych szkół podstawowych od dnia 1 września 2019 roku; określenia zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Gminy Trzebinia; wyznaczenia radnych i ustalenia składu komisji przyznającej stypendia dla szczególnie uzdolnionej młodzieży Gminy Trzebinia; nadania nazwy rondu w miejscowości Trzebinia; wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia pomiędzy Gminą Olkusz a Gminą Trzebinia w sprawie przejęcia przez Gminę Trzebinia realizacji zadania publicznego polegającego na zapewnieniu kształcenia, wychowania i opieki uczniom zamieszkałym we wsi Niesułowice, należącej do Gminy Olkusz, w Szkole Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Lgocie.

Ponadto przewidziano między innymi: rozpatrzenie sprawozdania z działalności burmistrza za okres między sesjami, interpelacje i odpowiedzi na interpelacje, sprawy bieżące i wniesione oraz zapytania i wolne wnioski.

Zachęcamy mieszkańców Gminy Trzebinia do wzięcia udziału w sesji. To doskonała okazja, by osobiście przekonać się, jakie działania podejmują radni dla dobra zarówno swoich wyborców jak i całej gminy.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij