Poniedziałek, 26 lutego 2024 | Aleksandra, Mirosława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Podejmą temat wsparcia dla jednostek OSP

Podejmą temat wsparcia dla jednostek OSP

Opublikowano:

W czwartek 25 lipca 2019 roku o godzinie 9.00 w siedzibie Business Campus Trzebinia przy ulicy Tadeusza Kościuszki 134 A odbędzie 12 sesja zwyczajna Rady Miasta Trzebini.

W porządku obrad przewidziano między innymi rozpatrzenie projektów uchwał w sprawach: udzielenia dotacji celowej dla Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Trzebinia na wykonanie niezbędnych remontów w remizach OSP oraz zakup sprzętu i wyposażenia; zmian w uchwale budżetowej Gminy Trzebinia na rok 2019; zasięgnięcia od Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie informacji o kandydatach na ławników; określenia zasad nabywania, zbywania i obciążania nieruchomości oraz ich wydzierżawiania lub wynajmowania na czas oznaczony dłuższy niż 3 lata lub na czas nieoznaczony.

Ponadto przewidziano między innymi: rozpatrzenie sprawozdania z działalności burmistrza za okres między sesjami, interpelacje i odpowiedzi na interpelacje, sprawy bieżące i wniesione oraz zapytania i wolne wnioski.

Zachęcamy mieszkańców Gminy Trzebinia do osobistego wzięcia udziału w sesji. To doskonała okazja, by przekonać się, jakie działania podejmują radni dla dobra zarówno swoich wyborców jak i całej gminy.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij