Piątek, 19 kwietnia 2024 | Adolfa, Tymona
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Podyskutują o sprzedaży alkoholu i gminnej spółce

Podyskutują o sprzedaży alkoholu i gminnej spółce

Opublikowano:

W piątek 27 lipca 2018 roku w Dworze Zieleniewskich w Trzebini odbędzie się 49 sesja zwyczajna Rady Miasta Trzebini. Rozpoczęcie obrad zaplanowano o godzinie 9.00.

W porządku obrad przewidziano rozpatrzenie projektów uchwał dotyczących między innymi: zmian w uchwale budżetowej Gminy Trzebinia na rok 2018, miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Trzebinia dla obszaru położonego na obrzeżu Osiedla ZWM (obecnie Osiedla Widokowego) w Trzebini i w Młoszowej, ustalenia zasad usytuowania na terenie Gminy Trzebinia miejsc sprzedaży i podawania napojów alkoholowych, ustalenia maksymalnej liczby zezwoleń na sprzedaż i podawanie napojów alkoholowych na terenie Gminy Trzebinia, zmiany „Gminnej Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych na lata 2014-2020”, przystąpienia Gminy Trzebinia do realizacji projektu pod nazwą „Aktywni na start II”.

Oprócz tego zaplanowano między innymi: rozpatrzenie sprawozdania z działalności burmistrza za okres między sesjami, przedstawienie sprawozdania finansowego spółki Usługi Komunalne Trzebinia Sp. z o.o. w likwidacji za 2017 rok, przedstawienie informacji przedstawicieli Gminy Trzebinia z pracy w związkach i stowarzyszeniach, wystąpienia przewodniczących rad osiedlowych i sołtysów oraz zapytania i wolne wnioski.

Zachęcamy mieszkańców Gminy Trzebinia do wzięcia udziału w sesji. To doskonała okazja, by osobiście przekonać się, jakie działania podejmują radni dla dobra zarówno swoich wyborców jak i całej gminy.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij