środa, 29 listopadaa 2023 | Błażeja, Saturnina
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Podyskutują o wodzie z kranu

Podyskutują o wodzie z kranu

Opublikowano:

Stowarzyszenie Wspólna Trzebinia zaprasza mieszkańców Trzebini i okolic na debatę publiczną i dyskusję zatytułowaną: „Czy naszą wodę możemy pić z kranu…?”

Debata i dyskusja będzie miała miejsce w czwartek 20 października 2016 roku w Dworze Zieleniewskich przy ulicy Piłsudskiego 47a w Trzebini. Początek o godzinie 17.00. Wstęp wolny.

Gościem stowarzyszenia będzie Tadeusz Arkit – prezes zarządu Rejonowego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Chrzanowie, które dostarcza wodę do naszych mieszkań i domów.

– Woda to podstawowe dobro, którego używamy każdego dnia. Warto wiedzieć jakiej jest jakości czy też z jakich ujęć pochodzi – zachęca do przyjścia na spotkanie Tadeusz Adamczak, prezes Stowarzyszenia Wspólna Trzebinia.

Związane z tematem debaty pytania można przesyłać pocztą elektroniczną do dnia 16 października 2016 roku na adres organizatora: debata@wspolnatrzebinia.pl

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij