Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Samorząd i biznes > Policja i monitoring potrzebne na Osiedlu Krakowska

Policja i monitoring potrzebne na Osiedlu Krakowska

Opublikowano:

Temat przeciwdziałania aktom wandalizmu ze strony młodych ludzi na terenie Osiedla Krakowska został poruszony na sesji Rady Miasta Trzebini w dniu 29 stycznia 2016 roku.


– W ostatnim czasie gorącym tematem stały się naganne zachowania młodych ludzi, prawdopodobnie pseudokibiców, którzy dopuścili się aktów wandalizmu, rozbijając szyby w oknach i drzwiach na terenie Osiedla Krakowska. Ich naganne zachowanie spowodowało, że wiele osób po prostu boi się wychodzić z domów – poinformował podczas sesji trzebińskie władze miasta radny Wojciech Hajduk.

– Z tego względu apeluję o spowodowanie, by Policja częściej niż dotychczas patrolowała Osiedle Krakowska. Jednocześnie proszę o rozpatrzenie możliwości objęcia monitoringiem miejskim tych terenów na Osiedlu Krakowska, gdzie dochodzi aktów wandalizmu. To powinno spowodować, że tamtejsi mieszkańcy będą czuć się bezpieczniejsi – apelował radny Wojciech Hajduk.

Przypomnijmy, że młodzi chuligani od dłuższego czasu dość mocno dają się we znaki mieszkańcom Osiedla Krakowska. Tłuką szyby i niszczą osiedlową infrastrukturę, malują elewacje bloków i kreślą na nich wulgarne napisy, piją alkohol przed blokami i rozbijają butelki. Zdarza się również, że zaczepiają przechodniów.

Temat ten poruszyliśmy na łamach naszego portalu w dniu 19 stycznia 2016 roku w artykule zatytułowanym „Kibole terroryzują Osiedle Krakowska”

http://wtrzebini.pl/z-osiedli-i-solectw/kibole-terroryzuja-osiedle-krakowska/

 

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij