Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Pomyśleli o nowych ubikacjach nad Balatonem

Pomyśleli o nowych ubikacjach nad Balatonem

Opublikowano:

Gmina Trzebinia ogłosiła przetarg na wykonanie budynku zaplecza sanitarnego na terenie Ośrodka Rekreacyjnego Balaton w Trzebini.

Mający powstać w południowej części ośrodka jednokondygnacyjny obiekt ma mieć powierzchnię wynoszącą około 148 metrów kwadratowych i ma pomieścić między innymi: toaletę damską (umywalnia z natryskami i przebieralniami oraz osiem kabin wc), toaletę męską (umywalnia z natryskami i przebieralniami oraz siedem kabin wc i siedem pisuarów), toaletę dla niepełnosprawnych, pomieszczenie dla matki z dzieckiem oraz pomieszczenie dla ratownika z węzłem sanitarnym i aneksem medycznym.

Przewidziano również wykonanie zewnętrznych przebieralni i zewnętrznych natrysków.

Zgodnie z przyjętymi założeniami obiekt zaplecza sanitarnego nad trzebińskim Balatonem ma zostać zbudowany do końca maja 2019 roku.

Firmy zainteresowane realizacją inwestycji mogą składać swoje oferty do 5 lutego 2019 roku. Pełna treść ogłoszenia o przetargu jest dostępna w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Trzebini.

(RS)

Na zdjęciu Ośrodek Rekreacyjny Balaton w Trzebini. Fot.: Robert Siwek © 2018.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij