Niedziela, 19 majaa 2024 | Iwa, Piotra
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Ponad czterysta koszy ulicznych do opróżniania

Ponad czterysta koszy ulicznych do opróżniania

Opublikowano:

Firma Garden SG z Alwerni będzie w 2019 roku odpowiadała za opróżnianie koszy ulicznych usytuowanych na terenie miasta oraz w trzebińskich sołectwach.

Na ogłoszony przez Gminę Trzebinia przetarg na realizację wspomnianej usługi wpłynęły cztery oferty. Wybrano ofertę firmy Garden SG z Alwerni, która zaoferowała realizację zadania za 84 tysiące złotych brutto.

Zgodnie z przyjętymi założeniami kosze uliczne w sołectwach mają być opróżniane raz w tygodniu, na terenie miasta dwa razy w tygodniu, a w ścisłym centrum miasta oraz na terenie ośrodków rekreacyjnych „Balaton” i „Chechło” trzy razy w tygodniu.

Po opróżnieniu koszy z odpadów wykonawca jest zobowiązany do każdorazowego umieszczania w nich worków na odpady oraz zadbania o czystość w ich bezpośrednim sąsiedztwie.

Aktualnie na terenie Gminy Trzebinia jest rozmieszczonych 417 koszy ulicznych. Z tego na terenie miasta znajduję się 241, a w trzebińskich sołectwach – 176.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij