Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Ponad pół miliona na konserwację i eksploatację

Ponad pół miliona na konserwację i eksploatację

Opublikowano:

Ponad pół miliona złotych Gmina Trzebinia przeznaczy w 2017 roku na konserwację i eksploatację oświetlenia ulicznego.

Realizację tego zadania władze gminy zleciły spółce Tauron Dystrybucja z siedzibą w Będzinie. Całkowity koszt usługi (bez zakupu energii potrzebnej do zasilania oświetlenia ulicznego) wynosi 513.984 złote i 48 groszy.

W ramach usługi do zadań wykonawcy należy między innymi: wymiana niesprawnych źródeł światła, okresowe oględziny i przeglądy infrastruktury oświetlenia ulicznego, lokalizacja i naprawa uszkodzonych linii sieci oświetleniowych, likwidacja oraz zabezpieczenie słupów i urządzeń oświetleniowych uszkodzonych w wyniku kolizji, regulacja wszystkich zegarów astronomicznych, dobudowa opraw oświetleniowych w miejscach uzgodnionych z gminą, zabezpieczenie i wymiana urządzeń zagrażających bezpieczeństwu osób postronnych, całodobowe przyjmowanie zgłoszeń o usterkach na telefon dyżurny, wymiana opraw rtęciowych w ciągu całych ulic w uzgodnieniu z gminą.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij