Wtorek, 28 listopadaa 2023 | Zdzisława, Lesława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Samorząd i biznes > Pracodawco! Postaw na młodych!

Pracodawco! Postaw na młodych!

Opublikowano:
Tagi: pup chrzanów,

Od stycznia 2016 roku możliwa jest refundacja części kosztów poniesionych na wynagrodzenia, nagrody oraz składki na ubezpieczenie społeczne dla osób do 30 roku życia. Refundacją mogą zostać objęci pracodawcy lub przedsiębiorcy, którzy ofertę pracy udostępnią za pośrednictwem urzędu pracy i zatrudnią skierowanego przez Powiatowy Urząd Pracy młodego bezrobotnego na podstawie umowy o pracę.

Ważnym jest, że refundacja przysługiwać będzie w wysokości nieprzekraczającej kwoty minimalnego wynagrodzenia za pracę wraz ze składkami na ubezpieczenia społeczne od refundowanego wynagrodzenia. Pracodawca lub przedsiębiorca zobowiązany zostanie do utrzymania zatrudnienia przez 12 miesięcy, za które dokonywana jest refundacja oraz przez kolejne 12 miesięcy po zakończeniu tej refundacji.

Refundacją nie będą mogli być objęci pracodawcy, u których w ostatnich 6 miesiącach przed złożeniem wniosku nastąpiło zmniejszenie zatrudnienia z przyczyn dotyczących zakładu pracy.

 

Regulaminy przyznawania ww. wsparcia i szczegółowe wytyczne dostępne są na stronie internetowej:

http://pup-chrzanow.pl/strona/refundacja-czesci-kosztow-poniesionych-na-wynagrodzenia-nagrody-oraz-skladki-na-ubezpieczenia-spoleczne-dla-bezrobotnych-do-30-roku-życia/381

 

Zapraszamy pracodawców zainteresowanych zatrudnianiem osób młodych do śledzenia informacji na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Chrzanowie oraz do bezpośredniego kontaktu w siedzibie urzędu, pok. 205 A, nr tel. 32 753-38-34.

Źródło: PUP Chrzanów

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij