Niedziela, 21 lipca 2024 | Daniela, Dalidy
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Przebudują i wyremontują kolejne drogi

Przebudują i wyremontują kolejne drogi

Opublikowano:

Do 15 października 2019 roku ma zostać przebudowany odcinek ulicy Leśnej w Psarach oraz wykonany remont odcinka ulicy Kamiennej w Gaju Zaciszu.

Na ogłoszony przez Gminę Trzebinia przetrag na realizację obu wspomnianych zadań wpłynęły dwie oferty, a najkorzystniejszą złożyła firma WIKOS z Olszyn, która zaproponowała realizację zaplanowanych robót drogowych za kwotę nieco ponad 581 tysięcy złotych.

Przebudowa ulicy Leśnej w Psarach ma objąć jej końcowy odcinek od istniejącej nowej nawierzchni asfaltowej (rejon skrzyżowania z ulicą Cichą) do wjazdu na cmentarz komunalny. Zaplanowano wykonanie robót obejmujących między innymi: częściowe wzmocnienie warstw konstrukcyjnych drogi, częściową wymianę istniejącej konstrukcji jezdni, zabudowę krawężników, wykonanie dwuwarstwowej podbudowy i dwuwarstwowej nawierzchni asfaltowej oraz wyplantowanie poboczy.

Z kolei remont przebiegającej przez Osiedle Gaj Zacisze ulicy Kamiennej obejmie jej odcinek od skrzyżowania z ulicą Jana Matejki do skrzyżowania z ulicą Skośną. W tym przypadku zakres robót przewiduje między innymi: wykonanie podbudowy tłuczniowej, zabudowę krawężników oraz położenie dwuwarstwowej nawierzchni asfaltowej.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij