Niedziela, 21 lipca 2024 | Daniela, Dalidy
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Przebudują ulicę Żmirka na Piaskach

Przebudują ulicę Żmirka na Piaskach

Opublikowano:

Do końca listopada 2016 roku ma zostać przebudowa ulica Żmirka na Osiedlu Piaski. Gmina ogłosiła właśnie przetarg na realizację tej inwestycji.

Planowany zakres robót obejmie między innymi: wykonanie odwodnienia drogi, przebudowę sieci teletechnicznej, zabudowę krawężników i obrzeży betonowych, wykonanie podbudowy drogi z kruszywa łamanego oraz położenie nowej nakładki asfaltowej.

Na oferty przetargowe firm zainteresowanych realizacją inwestycji gminni urzędnicy będą czekać do 10 października 2016 roku.

– Cieszę się, że sprawy proceduralne związane z przygotowaniem tej inwestycji udało się doprowadzić do końca i że w najbliższych tygodniach ulica Żmirka na trzebińskich Piaskach zostanie przebudowana – mówi Wojciech Hajduk, przewodniczący Rady Osiedla Piaski i zarazem radny Rady Miasta Trzebini.

– Osoby zamieszkujące przy tej ulicy od dawna upominały się o jej modernizację. Droga ta od kilkunastu lat nie przechodziła poważniejszego remontu, czego następstwem były liczne spękania i pojawiające się co pewien czas ubytki w jezdni – dodaje Wojciech Hajduk.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij