Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Przy Zakopiańskiej w Bolęcinie zbudują chodnik

Przy Zakopiańskiej w Bolęcinie zbudują chodnik

Opublikowano:

Kwotę do 70 tysięcy złotych w formie dotacji celowej Gmina Trzebinia przekaże w 2016 roku Powiatowi Chrzanowskiemu na budowę chodnika dla pieszych przy ulicy Zakopiańskiej w Bolęcinie.

Uchwałę w tej sprawie Rada Miasta Trzebini podjęła 29 lipca 2016 roku.

Całość inwestycji obejmującej budowę chodnika przy ulicy Zakopiańskiej w Bolęcinie (drodze powiatowej) na odcinku od miejscowej Szkoły Podstawowej w kierunku Płazy ma według przyjętych szacunków kosztować około 407 tysięcy złotych.

W roku 2016 planuje się wykonać I etap inwestycji za około 140 tysięcy złotych. Zadanie ma być współfinansowane po połowie przez Powiat Chrzanowski i Gminę Trzebinia.

– Realizacja tej inwestycji przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa pieszych użytkowników ulicy Zakopiańskiej w Bolęcinie, będących przede wszystkim mieszkańcami naszej gminy – poinformowała radnych Renata Wielonek, naczelnik Wydziału Rozwoju Gminy w Urzędzie Miasta w Trzebini.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij