Piątek, 01 marca 2024 | Antoniego, Radosława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Samorząd i biznes > Są pieniądze na aktywizację zawodową

Są pieniądze na aktywizację zawodową

Opublikowano:

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie dysponuje pulą środków zarezerwowaną na aktywizację osób powyżej 50 roku życia oraz dla osób z niepełnosprawnościami. Z tego powodu urząd zaprasza do współpracy firmy, które chcą w swojej działalności skorzystać ze wsparcia odpowiedzialnych i doświadczonych pracowników ze wspomnianych grup.


Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie dysponuje:

– Pracami interwencyjnymi, dzięki którym pracodawca może otrzymać dofinansowanie na zatrudnienie doświadczonego pracownika z konkretną wiedzą i umiejętnościami zdobytymi nie tylko w toku nauki, ale także podczas wielu lat pracy zawodowej,

– Stażami do 6 miesięcy, dzięki którym pracodawca ma możliwość zweryfikować wiedzę i umiejętności przyszłego pracownika, bez ponoszenia kosztów,

– Szkoleniami indywidualnymi, na które osoba bezrobotna może być skierowana pod potrzeby stanowiska pracy.

Pracodawcy zainteresowani tego rodzaju współpracą proszeni są kontakt telefoniczny bądź osobisty z Powiatowym Urzędem Pracy w Chrzanowie (ul. Słowackiego 8, pokój 203, II piętro, tel. 32 753 38 62, 32 753 38 63, 32 753 38 61 ). Należy podkreślić, że pracodawcy wnioskujący o wsparcie powiązane z osobą bezrobotną w wieku 50+ lub z niepełnosprawnościami będą obsługiwani priorytetowo.

Działanie realizowane będzie w ramach projektu „Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie chrzanowskim (II)”, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

(PUP Chrzanów, RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij