Piątek, 19 kwietnia 2024 | Adolfa, Tymona
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Skazani do przedszkoli i szkół

Skazani do przedszkoli i szkół

Opublikowano:

W osiemnastu placówkach oświatowych podległych Gminie Trzebinia skazani będą w 2017 roku wykonywać prace społecznie-użyteczne.

Potrzeby w zakresie organizacji prac społecznie-użytecznych dla skazanych prezes Sądu Rejonowego w Chrzanowie określił w piśmie przesłanym na ręce trzebińskich władz gminnych. Chodzi o 200 skazanych, z których na każdego przypada do przepracowania na cele społeczne po 180 godzin.

– Burmistrz Trzebini wyznaczył Przedszkola Samorządowe nr 1, 2, 3, 4, 6 oraz w Bolęcinie i Myślachowicach, a także Szkoły Podstawowe nr 3, 4, 6 oraz w Bolęcinie, Dulowej, Lgocie, Myślachowicach i Psarach, a ponadto Zespół Szkolno-Przedszkolny w Młoszowej, Gimnazjum nr 1 w Trzebini i Zespół Szkół Gimnazjalnych nr 2 w Sierszy jako podmioty, w których w 2017 roku będzie wykonywana przez skazanych praca społecznie użyteczna – poinformowała podczas ostatniej sesji Rady Miasta Trzebini jej przewodnicząca Grażyna Hrabia.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij