Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Szukają chętnych do naprawy gminnych dróg

Szukają chętnych do naprawy gminnych dróg

Opublikowano:

Gmina Trzebinia ogłosiła przetarg na bieżące utrzymanie w 2019 roku dróg gminnych w zakresie napraw cząstkowych nawierzchni jezdni, czyli na łatanie dziur w drogach.

Zadanie obejmie gminne drogi we wszystkich trzynastu trzebińskich osiedlach oraz we wszystkich dziesięciu sołectwach.

Firmy ubiegające się o zmówienie muszą posiadać odpowiedni sprzęt oraz dysponować dwoma brygami ludzi w celu równoczesnej realizacji prac zarówno w mieście jak i w sołectwach. A na wykonane roboty muszą udzielić minimum rocznej gwarancji.

W materiałach przetargowych zaznaczono, że po okresie zimowym naprawy jezdni we wszystkich trzebińskich osiedlach i sołectwach mają zostać wykonane do 30 czerwca 2019 roku.

Firmy zainteresowane realizacją zadania mogą składać swoje oferty w trzebińskim magistracie do 14 lutego 2019 roku. Pełna treść ogłoszenia o przetargu jest dostępna w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Trzebini.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij