Niedziela, 19 majaa 2024 | Iwa, Piotra
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Trzeba wyremontować drogę z Płok do Czyżówki

Trzeba wyremontować drogę z Płok do Czyżówki

Opublikowano:

Stefan Adamczyk – radny z Płok wystąpił podczas grudniowej sesji Rady Miasta Trzebini z wnioskiem o wyremontowanie drogi powiatowej – ulicy Jurajskiej, która łączy Płoki z Czyżówką.


– W ubiegłym roku został wyremontowany odcinek drogi powiatowej z Płok do Myślachowic, co znacząco poprawiło dojazd do strefy gospodarczej w Myślachowicach, gdzie funkcjonuje pięć firm, które płacą kilkaset tysięcy podatków – mówił podczas sesji Stefan Adamczyk.

– We wspólnych planach powiatu i gminy na rok 2017 był remont drogi powiatowej z Płok do Czyżówki, ale zadanie to jednak nie zostało zrealizowane. Dlatego prosiłbym, by wrócić do tego tematu w roku 2018. Tym bardziej, że to jedyne bezpośrednie połączenie drogowe łączące obie miejscowości – dodał Stefan Adamczyk.

(RS)

Na zdjęciu droga łącząca Płoki z Czyżówką. Fot.: Robert Siwek 2017.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij