Sobota, 13 lipca 2024 | Irwina, Margarety
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Ustalą wysokość opłat za wstęp na Balaton

Ustalą wysokość opłat za wstęp na Balaton

Opublikowano:

W czwartek 30 stycznia 2020 roku w sali narad Urzędu Miasta w Trzebini przy ulicy Narutowicza 10 (III piętro) odbędzie się XVII sesja zwyczajna Rady Miasta Trzebini.

W porządku obrad przewidziano między innymi rozpatrzenie projektów uchwał w sprawach: wniesienia wkładów i objęcia w zamian udziałów w Miejskim Zarządzie Nieruchomości Sp. z o.o. w Trzebini; przyjęcia wieloletniej prognozy finansowej; wysokości opłat za korzystanie z terenu Ośrodka Rekreacyjnego „Balaton” w Trzebini w 2020 roku oraz przyjęcia regulaminu wędkowania na terenie Ośrodka Rekreacyjnego „Balaton” w Trzebini.

Oprócz tego przewidziano między innymi: rozpatrzenie sprawozdania z działalności burmistrza za okres między sesjami, zatwierdzenie rocznych planów pracy Komisji Rady Miasta Trzebini na 2020 rok, sprawy bieżące i wniesione oraz zapytania i wolne wnioski.

Zachęcamy mieszkańców Gminy Trzebinia do wzięcia osobistego udziału w sesji. To doskonała okazja, by przekonać się, jakie działania podejmują radni dla dobra zarówno swoich wyborców jak i całej gminy.

(RS)

Na zdjęciu baseny w Ośrodku Rekreacyjnym Balaton w Trzebini. Fot.: Robert Siwek © 2019.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij