Czwartek, 14 grudnia 2017 | Alfreda, Izydora
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > W Bolęcinie będą budować chodnik

W Bolęcinie będą budować chodnik

Opublikowano:

Jeszcze w tym roku ma zostać zbudowany kolejny odcinek chodnika w kierunku Płazy przy drodze powiatowej – ulicy Zakopiańskiej w Bolęcinie.


Koszt kolejnego etapu tego zadania został oszacowany przez Powiatowy Zarząd Dróg w Chrzanowie na 100 tysięcy złotych.

Zarząd Powiatu Chrzanowskiego zarezerwował na realizację przedsięwzięcia 50 tysięcy złotych. Drugie tyle postanowiła dołożyć Gmina Trzebinia.

Uchwałę w sprawie udzielania pomocy finansowej dla Powiatu Chrzanowskiego na realizację tej inwestycji Rada Miasta Trzebini podjęła na sesji w dniu 29 września 2017 roku.

(RS)

drukuj
  • Makary

    Nie rozumiem zachowania urzędników, w Psarach na Ostrej Górze przy drodze powiatowej obiecano dokończenie budowy chodnika, w tym roku były zarezerwowane pieniądze zarówno przez gminę jak i powiat, następnie stwierdzono że pieniędzy nie dadzą i koniec końców zaprzestano dokończenia budowy chodnika co bardzo odczuwają mieszkańcy! Dzieci i starsze osoby idą szosą ryzykując potrącenie a urzędnicy nic sobie z tego nie robią!! Czyli w Bolęcinie mieszka Burmistrz Adamczyk to pieniądze są a w Psarach na Ostrej Górze mieszka pospólstwo to pieniądze zabrano tak?! Kpina!

    • Ola

      Burmistrz Adamczyk nie mieszka w Bolęcinie

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Marlene_wtrzebini_B_368x180
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Minął rok od czasu, gdy Adam Adamczyk ponownie objął stanowisko burmistrza Trzebini. Jak oceniasz jego pracę na rzecz mieszkańców?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij